Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tus kabina itno

4 000 MKD

Shitet nga: Ero 24 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Kada 90x90 odlicno socuvana, od nov stan dva mesec koristen. Se prodava poradi renoviranje Ima i tus paravan, moze i zaedno i oddelno
Samo kada ta :3000dnr
Samo staklo :2500dnr
Za komplet :4000 denari
dimenzii 90x90. Visina na kada 45 cm. Visina komplet 2.05m cenata nee fiksna nemam mesto kaj da dirzam. Moze i preku viber.
Në fillim