Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jacuzzi kada i Jacuzzi Sauna

300 EUR

Shitet nga: Vasko 19 Qer 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam malku koristeni i dobro sočuvani jacuzzi kada i jacuzzi sauna, marka Ideal Standard. Cena po parce €300, komplet €500
Leaflet
Në fillim