Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lavaboa za banja i za kujna

20 EUR

Shitet nga: filip 12 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam porcelansko lavabo za vo banja, cena 500 denari (novo e 900 denari) i rostfraj ugradno lavabo za vo kujna, cena 700 denari (novo e 2400 denari).
Në fillim