Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lavabo i cizma za vo kupatilo

2 000 MKD

Shitet nga: marjan 04 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se Prodava lavabo 50cm i cizma za vo kupatilo skros novi kupeni po greska .


Komplet cena 2000den.
Leaflet
Në fillim