Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel

Shitet nga: Mirjana 19 Qer 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodava mebel
- shifonjer
- spalna so dodatni elementi
- komoda so elementi za vo dnevna soba
- garnitura
Mirjana
076562517
Leaflet
Në fillim