Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plakar garderober ITNO

10 000 MKD

Shitet nga: Milica 19 Qer 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава нов дво-крилен гардеробер со лизгачки врати.

Димензии
Висина: 195цм
Ширина: 170цм
Длабочина: 60
Në fillim