Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevet gitara

Shitet nga: Branko 29 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Удобен и едноставен за користење. Креативно дополнување за вашиот ентериер и е во одлична состојба.👍
Удобен за седење и практичен за спиење.
Димeнзија 145 на 192.
Цена по договор
За детали пишете во инбокс.
Населба Аеродром, Скопје .
Leaflet
Në fillim