Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevet

5 000 MKD

Shitet nga: Goce todeski 23 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Krevetot e so dimenzii 190x 95 . Dobro socuvan so tri pernici za naslon . Ima i mesto za postelnina se podiga nagore.
Cena 5000 den
Goce todeski
078202721
Leaflet
Në fillim