Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevet 90x200 na podiganje so sandak zatvoren

Shitet nga: Vasko 27 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Krevetot e tapaciran so mehanizam na podiganje i e ekstra,treba da mu se stavi dusek samo.Inaku rabotime so duseci,moze i za toa da se informirate
Krevetot e 90x200
Leaflet
Në fillim