Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plakari natkasni i komoda za spalna soba

800 EUR

Shitet nga: Miljana Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
agolen plakar 250 cm, plakar 100 cm, komoda so fioki , natkasni, se kako novo, malku koristeno, od Jugoexport still
Miljana
070/268828
Leaflet
Në fillim