Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Podaruvam 2 upotreblivi kauci

Shitet nga: Весна Камчевска 07 Gush 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Подарувам два каучи кои се во употреблива состојба. Каучите се наоѓаат во Влае. Предност имаат лица од поплавените краеви.
Весна Камчевска
077839094
Leaflet
Në fillim