Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed i dvosed

3 000 MKD

Shitet nga: Ivan 21 Nën 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodavaat trosed i dvosed koristeni domakinski i mnogu socuvani.
Leaflet
Në fillim