Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kreveti

Shitet nga: Viktor Sot 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се продаваат кревети одлично зачувани со метална конструкција.
Në fillim