Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poloven mebel

987 654 MKD

Shitet nga: Bojan Misajlovski 22 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stvarite se prodavaat poradi renoviranje i ne se mnogu osteteni realno se vo mnogu dobra sostojba
Za cena kke se dogovorime
Info na mob 078 321 243 Bojan
Bojan Misajlovski
078321243
Leaflet
Në fillim