Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Spalna soba

700 EUR

Shitet nga: Nikola 01 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Се продава скоро нова спална.
Спалната е како на сликата само бојата е бело со крем.
Без замени само кеш. Цената не е фиксна.
Leaflet
Në fillim