Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EDINECNI KREVETI POPUST

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 24 Jan 18:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ФИРМА ФЕНИКО2000 АВГУТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕЛИ НА КРЕВЕТИ.ПОТРЕБНО САМО ДА КАЖЕТЕ КОЈ М БРОЈ НА МОДЕЛ ГО САКАТЕ,ДИМЕНЗИИ И БОЈА И НИЕ ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ ДА ВИ ГО ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТОТ
ПОСЕТЕТЕ НЕ НА facebook stranata:
Feniko Milco ИЛИ НА НАШАТА НОВА ВЕБ СТРАНА http://feniko2000.mk ili samo feniko2000.mk
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАСШАТА ВЕБ СТРАНА КАДЕ ИМА ГИЛЕМ ИЗБОР НА КРЕВЕТИ И ОДАБЕРЕТЕ
СИ КРЕВЕТ ПО ВАША ЖЕЛБА
БЛАГОДАРИМЕ НА ДОВЕРБАТА
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Каменот бб Tregoje në hartë
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990, 078/263044, 034 222 210
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione