Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mobel Foteli 3-2-1

500 EUR

Shitet nga: Mobilje 21 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodavam 2 para fotelie 3-2-1 ne se skini ubavi
Ista boja i drugite
500evra dvete
Mobilje
070568774
Leaflet
Në fillim