Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dusek za spalna 160x200

1 500 MKD

3 000 MKD

Shitet nga: Mилена 04 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Душек Симпо Сан Наутилус користен 5 години, во добра состојба. Чист и стабилен, само малку омекнат. Купен 18000 ден.

Димензии:
200 x 160 х 26 cm
▪ Јадро: Опруга во џеб, пена, Latex-Like пена. Дополнителнозасилен поради трајност и издржливост со пена на страничните ивици.
▪ Обвивка: ткаенина (памук 47% i полиестер 53%)
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРЕДНОСТИ
▪ Анатомски прилагодлив
▪ Опругите во џеб и природно прилагодливата Latex- Like пена овозможуваат рамномерно распоредување на притисокот на телото

Mилена
072515683
Në fillim