Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dupli krevet na sprat so duseci

110 EUR

160 EUR

Shitet nga: Goran 29 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава дупли кревет на спрат комплет со душеци во одлична состојба димензија 190х90см погоден за дома или за опремување хостел, викендица... Демонтирање и превоз Ваши. Цена 6500 денари. Локација Скопје, Аеродром кај Капитол мол.Повеќе информации на 070 279 859
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione