Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Edinecen krevet

100 EUR

Shitet nga: Natasa 03 Korr 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава единечен кревет 200x90 со извлекување и втор душек. Цена 100eur.
Тел. за контакт 078 401 115
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione