Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bracen krevet i krevet na sprat

0 MKD

Shitet nga: Фросина 14 Gush 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам брачен кревет широк 160 cm со душек, купен од Југоекспорт Стил во одлична состојба и два нови единечни кревети 120 cm со душеци (со можност да се направат на спрат).
Цена на брачен кревет 170 евра.
Цена на двата единечни кревети 150 евра.
Фросина
070-337-727
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione