Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel

4 000 MKD

Shitet nga: Snezana 01 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Spalna soba-lezaj, plakar, nadkasni i ogledalo
10 000 denari
Detska soba-plakari, dve krevetcinja i biro 9000denari
Garnitura za sedenje-trosed, dvosed i fotelja 4000denaei
Snezana
075389181
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione