Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Spalna soba

50 EUR

Shitet nga: Snezhe 01 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava:
Spalna soba za 10 000 den
(plakar so 6 vrati, lezaj, ogledalo so fioki i dve nadkasni).
Garnitura za sedenje za 4 000 den (dvosed, trosed i fotelja)
Detska soba za 9 000 den (dve golemi krevetchinja, biro i plakar)

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione