Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bracen krevet Itno

4 000 MKD

Shitet nga: olivija georgievska 15 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Итно продавам брачен кревет - рамката е целата тапацирана, со се душек го продавам. душекот е турски висок со две лица. одлично е очуван. Сами треба да си обезбедите превоз и подигнување.ѓ
Цената е кревет со душек 4000 денари
olivija georgievska
077851522
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione