Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garderober

3 500 MKD

Shitet nga: Violeta 07 Maj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Dimenzii na viseckiot del od garderoberot 160x90x60
Dimenzii na delot so fioki 150x190x47
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione