Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jogi

5 000 MKD

Shitet nga: violeta zafirovska 04 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Одлично сочувани два душеци со димензии 140-190 см и 90-190 см се продаваат заедно за 5000 денари, а поединечно 140-190см по цена 3000 денари и 90-190 см по цена од 2000 денари.
violeta zafirovska
070756137
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione