Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DETSKI KREVET NA DVA SPRATA

14 000 MKD

Shitet nga: Aleksandra 17 Gush 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
NOV so dva novi duseci koristen edna godina
Aleksandra
078395739
Leaflet
Në fillim