Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevet i biro

5 000 MKD

10 000 MKD

Shitet nga: Mare 12 Korr 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Se prodavaat krevet i biro. Krevetot ima dopolnitelna fioka koja moze da se koristi i za spienje.
Cena na krevet so dusek: 5000
Cena na biro: 2000
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione