Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

0 EUR

Shitet nga: ''MY PROJECT'' - Jovica 14 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
- IDEJNO RESENIE ZA VNATRESNO UREDUVANJE I PROEKTIRANJE NA MEBEL ZA VASIOT DOM,KANCELARIJA ILI LOKAL SO PONATAMOSNA REALIZACIJA VO SMISOL NA IZRABOTKA PO NAJPOVOLNI CENI I OD GOLEM ASORTIMAN NA VRVNI MATERIJALI!

-KUJNI ; KOMODI ; PLAKARI (LIZGACKI-VGRADNI I OBICNI) ; SPALNI ; DETSKI ; KLUB MASI ; HODNICI ; LEZAJI ; KOMPJUTERSKI BIROA ;KUPATILA; KANCELARISKI MEBEL; OPREMUVANJE NA LOKALI...I TN.

-OD IDEJA DO REALIZACIJA!

-JAVETE SE I UVERETE SE!
''MY PROJECT'' - Jovica
070-774-000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione