Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rostfrei ugostitelska oprema

500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: rostfrei 07 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
POZNATA FISMA ROSTFREI ISNOVANA 1992 GOD PROIZVEDUVA SITE VRSTI NA UGOSTITELSKA OPREMA PO NARACKA
1.SANK SO I BEZ LAD
2.VIT ZA SLATKI
3.VIT-TOPLI SITE VRSTI
4.RAB.MASI SITE VRSTI
5.SUDOPERI PROFESIONALNI
6.PECKI NA PLIN
7.SKARI

070-229-839 MLAKI GOSTIVAR
072-700-551


ROSTFREI

FIRMA E MIRNJOHUR DATON PREJ VITIT 1992 PRODHON TE GJITHA LLOJET E PAJISJEVE PER GASTRONOMIJ SIPAS POROSIS

1.BANAK
2.VITRINA PER EMBELSIRA
3.VITRINAFEKSUESE
4.VITRINA ME NXEMJE TE GJITHA LLOJET
5.TAVOLINA PUNE TE GJITHA LLOJET
6.LAVATRICE SHPORETA ROSHTILA FRITEZA HUABA


LAGJA.MLLAKI GOSTIVAR

070-229-839
072-700-551
rostfrei
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione