Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kujna visok sjaj medijapan

15 000 MKD

Shitet nga: Сашка Стокиќ 08 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Кујната е користена само неколку месеци и тоа на викендица. Цената е фиксна
Сашка Стокиќ
078 295 095
Leaflet
Në fillim