Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel i kujnska oprema na prodazba

Shitet nga: Duška 22 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava poloven mebel od prodadena kuća.
(Šporet, frizider, termo, plakar, tepisoni, i dr.)
Povece informacii na 078 677 962
Leaflet
Në fillim