Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kujnski elementi

250 EUR

Shitet nga: Vase Vrangaloska Dje 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Итно се продава кујна, медијапан, високо-квалитетно изработена, со вграден електричен шпорет (комбиниралн со плин), умивалник и фрижидер. Може и одвоено, само кујнските елементи без вградените уреди, или обратно. Цената на кујнските елементи, без електричните уреди е 250 евра, додека се заедно со вградените елементи( шпорет, фрижидер) е 400 евра
Vase Vrangaloska
070212784
Në fillim