Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kujna

700 EUR

Shitet nga: Kosta 07 Gush 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам користена кујна од 4.35 метри. Кујната се продава со лавабо и чешма, без кујнска техника. Во одлична состојба е и одговара за стан од кулите на Градски ѕид.
Leaflet
Në fillim