Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kujnski mebel

0 MKD

Shitet nga: Pavlina 18 Nën 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
CENITE NE SE FIKSNI.

Shank so delovi od kujna - 6000 den.
Fotokopir i skener "Canon isensys MF 4120" - 3500 den.
Kafemat - 3500 den.
Vgraden frizider "Beko" - 3500 den.
Lavabo - 1000 den.
Vgradna plotna so dve ploci "Beko" - 3500 den.
Pavlina
078446111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione