Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoro novi mebel i inventar

210 000 MKD

Shitet nga: Laki 23 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mnogu malku koristeni kujni izraboteni od medijapan farban,razigrani elementi za dnevna od medijapan farban,frizider samsung dvokrilen so ledomat,regali,masi i stolici od masivno drvo,lezai za spalna, sanitarija za vc i dr. Se komplet 3500€
Në fillim