Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MIKI DIZAJN KUJNI PLAKARI KOMODI DETSKI SOBI I DR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pc Laptop Servis Miki 24 Dhj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
MIKI DIZAJN SKOPJE

BRZA I PROFESIONALNA,KVALITETNA IZRABOTKA PO MERKA NA:

-KUJNI OD MEDIJAPAN,LAMINAT IVERKA VO SITE BOJI. SO MEKO ZATVARANJE KIPERI I DR.

-PLAKARI: AMERICKI,OBICNI OD IVERKA I MEDIJAPAN VO SITE BOJI

-KOMODI OBICNI I TV KOMODI


-DETSKI SOBI VO SITE BOJI. I DR.

POVELETE I UVERETE SE DEKA SME NAJDOBRI MAJSTORI.

TEL:070/350-422, 071/856-616
Pc Laptop Servis Miki
070350422 , 071856616
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione