Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava TV komoda ITNO!!!

3 000 MKD

Shitet nga: Maja 04 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Tv komodata e italjanska i e skoro nova.

Dimenzii: 204x45x60
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione