Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARNITURI PO PROMOTIVNI CENI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 28 Jan 17:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ
Гарнитурите се наменети за: тераси,мали станови,хотели,кафичи,канцеларии и сл.
Бојата на гарнитурата (металниот дел и тапацир платното е по желба на купувачот)
Димензиите и цените зависат од моделот на гарнитурата и се доставуваат на барање нa купувачот.
За подетални информации околу цените и останато МИЛЕ ВАНОВ 078/236990
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Каменот бб Tregoje në hartë
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044-
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione