Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Koristen mebel evtino

4 000 MKD

Shitet nga: Marija 21 Gush 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Se prodava koristen mebe mnogu povolno i toa:
Regal 4.000
Regal bel 7.000
Masa trpezariska so 6 stola-7.000
Krevet-2.000
Sedmosed-7.000
Kujna--4.000
Ogledalo so skaf-1.000
Skaf za cevli-2.000
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione