Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosed Trosed

Shitet nga: Anastasija 22 Gush 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Добро зачувана гарнитура во домашни услови со механизам за спуштање, се продаваат исто како што се прикажани на фотографиите.
За цената сме флексибилни и е по договор.
Anastasija
078 297 283
Leaflet
Në fillim