Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agolna garnitura ITNO

21 000 MKD

25 000 MKD

Shitet nga: Milica 22 Qer 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава аголна гарнитура СТЕЛА, користена 1 година само.
Ширина: 332
Должина: 207/171
Висина: 88/71

Линк до моделот:
https://prima-mebel.mk/product/stela-agolna-garnitura-u-agol
Në fillim