Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura petosed so fotelja

6 000 MKD

Shitet nga: Гоце 03 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава петосед со фотеља. Гарнитурата има можност за отворање како кревет, како и мал дел во внатрешноста за складирање.
Гоце
071/574-500
Në fillim