Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARNITURA ZA SEDENJE VO ODLICNA SOSTOJBA

0 EUR

Shitet nga: Violeta 16 Sht 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
GARNITURATA ZA SEDENJE SE SOSTOI OD 4 DELA I TOA TROSED, DVE FOTELJI I TABURETKA.
Violeta
070380244
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione