Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed fotelja i plakar

Shitet nga: Boris 04 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodava koristen namestaj odlicno zacuvan i toa: trosed na spustanje, fotelja, golem ukrasen plakar za vo dnevna soba, biro, mala fotelja i el.sporet.
Mozi site zedno a i posebno, cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim