Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosed sofa

1 000 MKD

5 000 MKD

Shitet nga: eli 10 Qer 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam 2 trosedi-sofi za sedenje, socuvani.
vrati i 4 prozorci, socuvani i upotreblivi. Cena na eden 10 evra, dvata za 1000 denari.
Leaflet
Në fillim