Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Klub masicka

4 500 MKD

Shitet nga: Gordana 06 Gush 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава модерна масичка за во дневна/тераса
Димензии-Должина 125цм,Ширина 60цм,Висина 45 цм + Стакло со дебелина од 6мм
Масичката е купена 2019 година и користена само 3 месеци
Gordana
075297924
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione