Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Спална соба/ Комода

0 MKD

Shitet nga: Јованка 09 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава мебел за домот:
Спална соба - 100 еур
Комода за дневен простор - 5000 мкд
Здрави и во добра состојба.
Јованка
076540077
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione