Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kozna garnitura

750 EUR

Shitet nga: Beti. Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam kozna garnitura trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i foteljata skoro ne koristeni.
Foteljata i dve strani od trosedot se so pustanje kako na slikata.
Beti.
Leaflet
Në fillim