Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura odlicno socuvana

25 000 MKD

Shitet nga: Beti 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Се продаваат тросед,двосед,фотеља и табуретка половни во одлична состојба.
Leaflet
Në fillim